دوشنبه 24 خرداد 1400
EN

خبرگزاری

اعلام فراخوان معاونت آموزشی عتبات عالیات

اعلام فراخوان معاونت آموزشی عتبات عالیات

به گزارش روابط عمومی مدیریت حج و زیارت استان لرستان حمیدرضا محمدی مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت درباره فراخوان متقاضیان معاونت آموزشی عتبات عالیات اظهار کرد: به منظور شناسایی و جذب مشتاقان خدمت به زائران عتبات عالیات و در راستای تأمین نیروی انسانی واجد شرایط، فراخوان معاونین آموزشی عتبات عالیات انجام شد.

وی افزود: این فراخوان از امروز آغاز شده و تا روز ۲۵ اسفندماه ادامه می یابد و متقاضیان می‌توانند در آن نام‌نویسی کنند. آزمون کتبی نیز روز جمعه ۶ اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت تصریح کرد: فراخوان معاون آموزشی عتبات عالیات مطابق نظام نامه جامع منابع انسانی حوزه کارگزاری حج و زیارت، علاوه بر تأمین نیروی انسانی مورد نیاز حوزه عتبات عالیات، مبدأ و نقطه ورود افراد واجد شرایط به چرخه عوامل اجرایی حج و زیارت است و از طرفی بر اساس طرح ارتقای پلکانی، این افراد در چشم‌انداز آینده در صورت داشتن شرایط لازم و طی موفقیت‌آمیز مراحل ارتقاء به عرصه عمره و حج تمتع ورود خواهند کرد.

محمدی افزود: با اوصاف ذکرشده از شرایط عوامل سال اولی حج تمتع نیز داشتن حداقل یک سفر سابقه اجرایی در حوزه حج و زیارت است. بنابراین با توجه به اهمیت موضوع شایسته است مدیران محترم کاروان‌ها و مجموعه‌ها توجه لازم را داشته باشند.

وی تصریح کرد: متقاضیان واجد شرایط برای شرکت در فراخوان یادشده به سامانه جامع کارگزاران به آدرس kargozaran.haj.ir مراجعه داشته باشند

سید حمید مصطفایی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار