شنبه 09 اسفند 1399
EN

خبرگزاری

مهلت نهايي كردن ثبت‌نام عتبات دانشگاهيان تا ۱۸ دي ماه تمديد شد

مهلت نهايي كردن ثبت‌نام عتبات دانشگاهيان تا ۱۸ دي ماه تمديد شد

جدول قيمت عتبات دانشگاهيان به تفكيك هر استان در حال آماده سازي است كه به زودي بعد از اعلام نهايي از سوي سازمان حج و زيارت از سوی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان به اطلاع زائرين گرامي خواهد رسيد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت، محمد زارع معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت:مهلت نهايي كردن ثبت‌نام عتبات ويژه زائرين اصلي و ذخيره تا ۱۸ دي ماه در سايت لبيك تمديد شد.

وي افزود: زائران اصلي و ذخيره تا پايان روز شنبه ۱۸ دي ماه فرصت دارند با مراجعه به لينك نهايي كردن ثبت‌نام در صفحه اصلي سايت لبيك به آدرس samane.labbayk.ir  نسبت به نهايي كردن ثبت‌نام خود اقدام كنند.

زارع تاكيد كرد: عدم مراجعه زائران در موعد مقرر به سايت،به منزله انصراف از اعزام تلقي شده و از ميان ظرفيت‌هاي باقي مانده از ميان دانشگاهياني كه در قرعه كشي انتخاب نشدند، فراخوان خواهد شد .

زارع گفت: جدول قيمت عتبات دانشگاهيان به تفكيك هر استان در حال آماده سازي است كه به زودي بعد از اعلام نهايي از سوي سازمان حج و زيارت به اطلاع زائرين گرامي خواهد رسيد.

وي در خاتمه اظهار داشت: اعزام دانشگاهيان به عتبات عاليات از بهمن ماه آغاز شده و تا ارديبهشت ماه سال ۹۶ ادامه خواهد داشت و در اين مدت بيش از ۱۶۰۰۰ نفر از دانشگاهيان كشور راهي عتبات عاليات خواهند شد.

گفتني است متقاضياني كه در قرعه كشي انتخاب نشده اند، از ۱۸ دي ماه مي توانند با تماس يا مراجعه به دفاتر ستاد در استان محل تحصيل خود در سراسر كشور درخواست اعزام دهند كه در صورت ايجاد ظرفيت جديد به متقاضيان محترم اطلاع رساني خواهد شد.

سید حمید مصطفایی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

زهرا
زهرا شنبه, 18 دی,1395 17:13
ثبت نام نهایی من انجام نمیشه الویت اول ودوم بازنمیشه٬چیکارکنم ب نظرتون؟
زهرا
زهرا شنبه, 18 دی,1395 17:13
ثبت نامم نهایی نمیشه الویت اول ودوم اعزام بازنمیشه چیکارکنم؟

آرشیو اخبار