جمعه 07 آذر 1399
EN

خبرگزاری

دیداررئیس سازمان حج وزیارت با خانواده های مهاجرین الی الله شهرستان بروجرد

  • 01 آذر 1394
  • 11:16
  • 0 دیدگاه
  • 287 بازدید
  • Article Rating
دیداررئیس سازمان حج وزیارت با خانواده های مهاجرین الی الله شهرستان بروجرد
روز شنبه مورخ 30/8/94 رئیس سازمان حج وزیارت جناب آقای سعید اوحدی با خانواده های مهاجرین الی الله شهر ستان بروجرد در سالن اجتماعات فرهنگ وارشاد اسلامی دیدار نمودند .وی اظهار داشت : تاکنون پیکر چهار تن از مفقودان لرستانی فاجعه منا پس از پیگیری های فراوان شناسایی شده که پیگیری ها به منظور شناسایی تنها مفقود این فاجعه در دست انجام است.
وی با اشاره به نامعلوم بودن وضعیت تنها مفقود بروجردی این فاجعه افزود : هم اینک تنها قربانی باقی مانده از این فاجعه در استان لرستان (فتح الله گودرزی) است که پیگیری به منظور شناسایی پیکر این قربانی از طریق آزمایش DNA ادامه دارد.
رئیس سازمان حج وزیارت عنوان کرد: بی تدبیری وبی کفایتی حکام آل سعود در کشته شدن 7700نفر از حجاج بیت اله الحرام در حادثه منا برکسی پوشیده نیست.
وی بیان کرد : مقام معظم رهبری در فرمایشات شان تاکید داشته اند که ابعاد فاجعه منا زنده نگه داشته شود بنابراین برگزاری مراسم بزرگداشت جان باختگان این حادثه راهی برای دستیابی به این مهم در کشور است.
آقتی اوحدی بی تدبیری حکام عربستان سعودی در برگزاری مناسک حج را عامل اصلی وقوع این فاجعه برشمرد وتصریح کرد : اقدام پلیس عربستان سعودی در انسداد مسیر تردد حجاج ایرانی وراهنمایی آنها به دیگر مسیرها این فاجعه هولناک را برای زائران ایرانی رقم زد.
رئیس سازمان حج وزیارت با اشاره به تدابیر اندیشیده شده به منظور زمینه سازی مناسب برگزاری مراسم با شکوه راهپیمایی اربعین حسینی امسال، گفت: امکانات فراوانی به منظور برگزاری این همایش گسترده در ورودی مرزها تدارک دیده شده است .
سید حمید مصطفایی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار